etyka, zaufanie, doświadczenie
INFOLINIA DAGAZ
34 393 50 03, 507 962 221
Masz pytanie? Zadzwoń do naszego przedstawiciela
Kontakt Zaloguj się

Stawiamy na fachowość i wiedzę naszych współpracowników. Być może szukamy właśnie Ciebie – pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań to również zarabianie pieniędzy. Oferujemy jasny system prowizyjny z bogatym pakietem motywacyjnym, pracę wśród profesjonalistów w miłej i rodzinnej atmosferze, a takze ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji. Nie zostawimy Cię samego w trudnym na początku świecie – poprowadzimy za rękę aż do uzyskania pełnej samodzielności w poszukiwaniu Klientów i ocenie praw osób poszkodowanych.

Twoim zadaniem będzie podpisanie umowy o dochodzenie roszczeń z Klientem oraz pomoc w skompletowaniu dokumentów potrzebnych do poprowadzenia sprawy. Dzięki temu zarobisz ustalony procent prowizji od uzyskanej kwoty odszkodowania. Jeśli jesteś zainteresowany – dzwoń do nas.

Sklep zapisuje na urządzeniu końcowym informacje w postaci tzw. plików cookies w celu monitorowania jakości usług za pomocą Google Analytics. Wyłączenie zapisu plików cookies jest możliwe poprzez zmianę ustawień urządzenia - w tym celu proszę postępować zgodnie z instrukcją producenta.

(c) 2015-2018 Firma Dagaz. Wszystkie prawa zastrzeżone.